Fastshift. նոր վճարային համակարգ Հայաստանում (տեսանյութ)
Վերջերս Երևանում և ՀՀ մարզերում գրեթե ամենուր կարելի է հանդիպել Fastshift վճարային տերմինալների, որոնք առանձնանում են իրենց յուրօրինակ դիզայնով և պարզ ինտերֆեյսով: Fastshift ընկերությունը հիմնադրվել է 2018 թվականին և գլխավոր առաքելությունն է Հայաստանի Հանրապետությունում մատուցել վճարահաշվարկային ծառայություններ՝ ներկայացնելով ժամանակակից վճարային այնպիսի գործիքներ, որոնք կապահովեն պարզություն, հարմարավետություն և հասանելիություն:
Fastshift տերմինալներով վճարումների գործընթացն էլ ավելի դյուրին է, քանի որ ինքնասպասարկման սարքերը հագեցած են երկու մեծ էկրաններով և արագընթաց փոխանցման համակարգերով:
Վճարումներ կատարելու մշակույթն ավելի ապահով, ճկուն և նորարարական դարձնելը Fastshift ընկերության հիմնական նպատակն է։ Գործադիր տնօրեն Արագած Ասատրյանն, ամփոփելով ընկերության 2 տարին, ներկայացրել է վճարային սարքերի հագեցվածության, տեխնիկական հնարավորություննների,սպասարկող թիմի և մոտ ապագայում սպասվող էլեկտրոնային դրամապանակի մասին:

Fastshift: новая платёжная система в Армении (видео)
Поддержи А1+!В последнее время практически повсеместно в Ереване и регионах РА можно встретить платежные терминалы Fastshift, отличающиеся уникальным дизайном и простым интерфейсом.
Компания Fastshift основана в 2018 году и ее основной миссией является предоставление биллинговых услуг в Республике Армения, внедрение современных платежных инструментов, которые обеспечат простоту, удобство и доступность.
Процесс оплаты с терминалов Fastshift очень прост, так как устройства самообслуживания оснащены двумя большими экранами и системами высокоскоростных переводов.
Сделать платежную культуру более безопасной, гибкой и инновационной – главная цель Fastshift. Исполнительный директор Арагац Асатрян, подводя итоги 2 лет работы компании, представил оснащенность платежных устройств, технические возможности, обслуживающую команду и ожидаемый в ближайшем будущем электронный кошелек.