electricity 68777775
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 թիվ 181 դպրոց, Անդրանիկի փ. 82, 86 շենքեր, Դավթաշեն 1-ին թաղ․ 17, 18, 19 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և թիվ 61 մանկապարտեզ,
11:00-17:00 Ա.Խաչատրյան փ. 20, Փափազյան փ. 21, 21/1, 21/2, 21/5, 23, 23/1, 23/2 շենքեր, Կոմիտասի պող. 19, 19/8, 21 շենքեր և 17/5-19/6 առանձնատներ, Համբարձումյան փ. 10, 12, 45/2, 47 շենքեր և 37-67Ա առանձնատներ, Պռոշյան փ. 4-42 առանձնատներ, Իսրայելյան փ. 43 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, սեփականատերեր՝ «Կ․ Մրկտչյան», «Դ․ Սարգսյան», «Բ․Կարնազյան», «Ա․Զարգարյան», «Ա․Սահակյան», «Ջրային կառույցներ» ՓԲԸ, «Աբսեո-Արտ» ՍՊԸ, «ԳոռՆան» ՍՊԸ, «Կանաչապատում և շրջակա միջավայրի պահպանություն» ՀՈԱԿ, «Սեքյուրիթի Դրիմ» ՍՊԸ, «Երքաղլույս» ՓԲԸ, Արտաշիսյան փ․ 37, 39 շենքեր, Արտաշիսյան փողոցի առանձնատներ, Չեխովի նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գարեգին Նժդեհի փ․ 2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարի Թաղ 17-24 փողոցներ մասնակի, Նորք՝ Արմենակյան փ. 1-67 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 301-305 առանձնատներ,
11:00-17:00 Արտաշար գյուղ,
10:00-14:00 Տափերական գյուղ մասնակի,
11:00-16:00 Արտաշատ քաղաք` Իսակովի փ. 47 ա, 47բ, 47Վ և Արարատյան փ. 3, 3ա, 3բ, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Վայք քաղաք՝ «Արփա-Սևան» թունելախորշի բանավանը,
11:00-15:00 Մալիշկա գյուղ մասնակի,
10։00-16։00 Առինջ գյուղ մասնակի,
11։00-14։00 Աբովյան քաղաք՝ թիվ 6, 7, 8 միկրոշրջաններ, Գազի գրասենյակ, Քաղաքապետարանի շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ձորաղբյուր գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Կոտայք և Կաթնաղբյուր գյուղեր մասնակի,
10։30–16:30 Լիճք բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00-15։00 Վարդենիս քաղաք՝ Երևանյան, Կոմիտասի, Մռավյան, Աճարյան, Բաղրամյան, Վ․Մամիկոնյան, Շահումյան փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ», «ԱԿԲԱ բանկ» ընկերություններ, «Վրեժ Ավետիսյան» ԱՁ, «Իրինա-Ինեսա» գազալցակայան և «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ,
10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջան՝ Ղազանչի գյուղի պոմպակայան,
10:00-16:00 Անիի տարածաշրջան՝ Գուսանագյուղ գյուղի «Եկեղեցու» թաղամաս,
11:00-17:00 Անիի տարածաշրջան` Մարալիկ քաղաք մասնակի, Ձիթհանքով, Լանջիկ, Քարաբերդ և Ձորակապ գյուղեր,
Սյունիքի մարզի՝
10:00-12:00 Գորիս քաղաք՝ Գրիգոր Տաթևացի, Կոմիտասի, Վարդան Մամիկոնյան փողոցներ,
12:30-15:00 Գորիս քաղաք՝ Կապանի խճուղի, Այգեստան թաղամաս, Արևշատ 1, 2 ,3 փողոցներ, Վարդան Մամիկոնյան և Քրիստափորի փողոցներ,

Будет отключено электроснабжение по следующим адресам
Поддержи А1+!ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 7 ноября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 школа N181, жилые дома 82, 86 на улице Андраника, абоненты-жильцы жилых домов 17, 18, 19 в 1-ом квартале Давташена и детский сад N61;
11:00-17:00 жилые дома 20 на улице А.Хачатряна, 21, 21/1, 21/2, 21/5, 23, 23/1, 23/2 на улице Папазяна, жилые дома 19, 19/8, 21 и частные дома 17/5-19/6 на пр. Комитаса, жилые дома 10, 12, 45/2, 47 и частные дома 37-67А на улице Амбардзумяна, частные дома 4-42 на улице Прошяна, абоненты-жильцы жилого дома 43 на улице Исраеляна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); собственники “К.Мкртчян”, “Д.Саргсян”, “Б.Карназян”, “С.Заргарян”, “А.Саакян”, ЗАО “Джраин каруйцнер”, ООО “Абсео-Арт”, ООО ‘ГорНан”, “Озеленение и охрана окружающей среды”, ООО “Секюрити Дрим”, ЗАО “Еркахлуйс”, жилые дома 37, 39 на улице Арташисяна, частные дома на улице Арташисяна, частные дома на переулке Чехова и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилой дом 2 на улице Г.Нжде и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); частично улицы Сари Тага 17-24; частные дома 1-67 на улице Арменакяна, 301-305 на улице Норки Айгинер в Норк Мараше;
11:00-17:00 село Арташар;
10:00-14:00 частично село Таперакан;
11:00-16:00 жилые дома 47а, 47б, 47В на улице Исакова, 3, 3а, 3б, 4 на улице Араратяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Арташат;
10:00-16:00 поселок тоннеля “Арпа-Севан” в городе Вайк;
10։00-16։00 частично село Ариндж;
11։00-14։00 6, 7, 8 микрорайоны, офис гаозовй конторы, здание мэрии и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Абовян; частично село Дзорахбюр;
11։00-15։00 улицы Ереванян, Комитаса, Мравяна, Ачаряна, Баграмяна, В.Мамиконяна, Шаумяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), компании ‘ВТБ-Армения банк”, “АКБА банк”, ЧП ‘Вреж Аветисян”, газозаправочная станция “Ирина-Инесса”, станции компаний “Виваселл-МТС”, “Юком” в городе Варденис;
10:00-14:00 насосная станция села Казанчи в Ашоцком регионе;
10:00-16:00 квартал “Екехеци” в селе Гусанагюх в Анийском регионе;
11:00-17:00 частично город Маралик в Анийском регионе; села Дзитанков, Ланджик, Караберд, Дзоракап;
10:00-12:00 улицы Григора Татеваци, Комитаса, Вардана Мамиконяна в городе Горис;
12:30-15:00 Капанское шоссе, квартал “Айгестан”, улицы Аревшат 1, 2, 3, улицы Вардана Мамиконяна, Христофори в городе Горис;