Որ հասցեներում լույս չի լինելու այսօր
Աջակցիր «Ա1+»-ին«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 2-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/1, 48, 48/1, 48/2, 48/3 շենքեր, թիվ 139 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի գիտական կենտրոն, Նորք 13փ. 99-155; 15փ. 1-49; 17փ. 50-105 առանձնատներ, Նորք 5, 7, 9, 11, 13 փողոցների առանձնատներ, Նորքի 17 փողոցի 2-րդ նրբ. 2-22ա առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան և Դավիթ Բեկի փողոցներին հարող տարածքների առանձնատներ, թիվ 57 և 61 դպրոցներ, թիվ 124 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Մամիկոնյանց փ. 40, 40/1, 40/2 շենքեր և 42-44 առանձնատներ, Ն․Տիգրանյան փ. 19, 19/1, 21 շենքեր, Լեփսիուսի փ. 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25 շենքեր, Յաղուբյան փ. 34-62 առանձնատներ, Բաբայան փ. 2/4–2/22 շենքեր, Չոլակյան փ. 14, 14/1, 16 շենքեր, Ուլնեցի փ. 2/10, 4/7, 6/2, 10/2 շենքեր, Արաբկիր 25փ․ 11-29 և 35փ․ 1-13 առանձնատներ, Վ․Դավթյան փ․ 3-13 առանձնատներ, Աճառյան փ. 35/42-35/48, 37/19, 37/35 շենքեր և 35/10-35/98 առանձնատներ, Աճառյան 2-րդ նրբ․ 10/16 շենք, Բագրատունյաց պող․ 17 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաշինջաղյան նրբ. 13, 15 շենքեր, Շիրազի փ. 42 շենք և թիվ 36 մանկապարեզ, Սարի Թաղ 18-28 փողոցներ, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-14:00 Մասիս քաղաք` Կայարանի և 2-րդ թաղամասեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արարատ քաղաք՝ Ոսկու կորզման ֆաբրիայի բանավանի 1ա, 1, 2, 3, 4 շենքեր, Սայաթ Նովա, Նոր Կյանք և Լուսաշող գյուղեր մասնակի,
11։00-15։00 Մխչյան գյուղ մասնակի,
11։00-16։00 Արտաշատ քաղաք՝ Թորոմոնյան, Իսակովի և Օգոստոսի 23-ի փողոցներ մասնակի,
10։00-14։00 Չարենցավան համայնք՝ 3-րդ թաղ. 12-21, 32-41շենքեր, հիվանդանոց, թիվ 3 դպրոց, «Գինաց» ռեստորան, «Ծիծեռնակ» մսուր-մանկապարտեզ, Գազի տարածքային տեղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Հրազդան քաղաք՝ Վանատուր և Ջրառատ թաղամասեր մասնակի, «Հրակնատ», «Գ․Հայրապետյան» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աղավնաձոր գյուղն ամբողջությամբ, «ՎԻՎԱ ՄԱն» գազալցակայան, «Մարմարիկ», «Ալաշկերտ» և «Գյուղակադեմիա» հանգստյան տներ, «Մանկավարժական» ուսումնական բազա, Աղավնաձոր գյուղի դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Կաթնաղբյուր և Կոտայք գյուղեր մասնակի, Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի,
10։00-16։00 Նորատուս գյուղն ամբողջությամբ, Նորատուս գյուղի քարհանք կոչված տարածքի բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 1, 2 և 3 դպրոցներ և հարակից բնակիչ- բաժանորդներ, թիվ 2 մանկապարտեզ, «Անդ-Մարիամ» գազալցակայան, «Նորատուսի ՃՇՇ» ասֆալտ-գործարան, «Ատոմաշեն» ՍՊԸ, «Վերադարձ» հյուրանոցա-ռեստորանային համալիր, «Յուքոմ» ընկերության բջջային կայան,
Լոռու մարզի՝
11։00-13։00 Արջուտ գյուղ, Արջուտ կայարան և «Կոտրած» եկեղեցի,
10:00-15:00 Գյումրի քաղաք՝ Սունդուկյան, Սպանդարյան, Աթարբեկյան փողոցներ և Հաղթանակի պողոտայի՝ Բագրատունյաց օղակին հարող տարածքներ, «Ֆայտոն», «Հացատուն», «Հայաթ», «Ֆուդ թայմ» սրճարաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Կրիստալ», «Կառոնա» խանութներ, «Վիվա-ՄՏՍ» ընկերության գրասենյակ, «Ֆաստ կրեդիտ» Գյումրի մասնաճյուղ, «Թոմուս» հյուրանոց և հարակից տարածքների բնակիչ-բաժանորդներ,

По каким адресам сегодня не будет света
Поддержи А1+!ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 2 ноября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 жилые дома 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/1, 48, 48/1, 48/2, 48/3 на улице Молсовакан, школа N139 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) во 2-ом Норкском массиве; Научный центр травматологии и ортопедии; частные дома 99-155 на 13-ой улице, 1-48 на 15-ой улице, 50-105 на 17-ой улице Норка, частные дома на улицах Норка 5, 7, 9, 11, 13, частные дома 2-22а на 2-ом переулке 17-ой улицы Норка в Норк Мараше; частные дома территорий, прилегающих к улицах Г.Овсепяна и Давида Бека, здания школ N57, 61, ясли-детский сад N124 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-17:00 жилые дома 40, 40/1, 40/2 и частные дома 42-44 на улице Мамиконянца, жилые дома 19, 19/1, 21 на улице Н.Тиграняна, жилые дома 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25 на улице Лепсуса, частные дома 34-62 на улице Ягубяна, жилые дома 2/4–2/22 на улице Бабаяна, 14, 14/1, 16 на улице Чолакяна, 2/10, 4/7, 6/2, 10/2 на улице Улнеци, частные дома 11-29 на 25-ой улице, 1-13 на 35-ой улице Арабкира, частные дома 3-13 на улице В.Давтяна; жилые дома 35/42-35/48, 37/19, 37/35 и частные дома 35/10-35/98 на улице Ачаряна, жилой дом 10/16 на 2-ом переулке Ачаряна, жилой дом 17 на пр. Багратуняца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); жилые дома 13, 15 на переулке Башинджагяна, жилой дом 42 на улице Шираза, детский сад n36, улицы Сари Тага 18-28, жилые дома 10-24 на улице Чаренца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
10:00-14:00 частично кварталы 2, ‘Каяран” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Масис; жилые дома 1а, 1 в поселке Воску Корзман Фабрика в городе Арарат; часично села Саят-Нова, Нор Кянк, Лусашох;
11։00-15։00 частично село Мхчян;
11։00-16։00 частично улицы Торомоняна, Исакова, Огостоси 23 в городе Арташат;
10։00-14։00 жилые дома 12-21, 32-41 в 3-ем квартале, школа N3, ресторан “Гинац”, ясли-детский сад “Цицернак”, территория газовой конторы и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в общине Чаренцаван;
10։00-16։00 частично кварталы ‘Ванатур”, ‘Джрарат”, ООО ‘Гракнат”, “Г.Айрапетян” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Раздан; село Агавнадзор полностью, газозаправочная станция “ВИВА МАН”, дома отдыха ‘Мармарик”, “Алашкерт”, “Гюхакадемия”; учебная база “Педагогического университета”, школа села Агавнадзор и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-17։00 частично села Катнахбюр, Котайк; частично частные дома Джрвежа и Дзорахбюра;
10։00-16։00 село Норатус полностью, абоненты-жильцы так называемой территории “Каранк” села Норатус; школы NN1, 2, 3 и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами); газозаправочная станция “Анд-Мариам”, асфальтовый завод “Норатуси ЧШШ”, ООО ‘Атомашен”, гостинично-ресторанный комплекс “Верадардз”, станция компании ‘Юком”;
11։00-13։00 село Арчут, станция “Арчут” и церковь “Котрац”;
10:00-15:00 улицы Сундукяна, Спандаряна, Атарбекяна и территория, прилегающая к кольцевому “Багратуняц” на пр. Ахтанак, кафе ‘Файтон”, “Ацатун”, ‘Айат”, “Фуд тайм” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), магазины “Кристалл”, “Корона’, офис компании “Виваселл-МТС”, Гюмрийский филиал компании ‘Фаст Кредит”, гостиница “Томус” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Гюмри;