electricity 68777775
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Աջափնյակ համայնք՝ Զորամաս,
11:00-15:00 Նուբարաշեն Բ թաղամաս,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 2փ. 1-30, 29-62; 4փ. 1-46, 45-59; 11փ. 13-40 առանձնատներ, Մուրացանի փ. 130-138(զույգ) և 125-184 առանձնատներ, Նուբարաշեն 14փ. 1-9; 16փ. 1-6 առանձնատներ,
11:00-17:00 Վերին Անտառային փ. 9-192/2, 13/4, 27/1, 121/7, 124/1, 133, 135, 136/3, 138/2, 138/6 շենքեր և 1-186/13 առանձնատներ, Անտառային փ. 11-220 շենքեր և 1-148/5 առանձնատներ, Լեռ Կամսարի փ. 30/3, 40/2 շենքեր, Լ․Ազգալդյան փ. 12/5, 12/6 շենքեր, Աղբյուր Սերոբի փ. 52/20 շենք, Գ․Էմինի փ. 22 շենք, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 2/1, 2/2, 4, 7, 8, 8/Ա, 9, 99, 224 շենքեր, Շրջանցիկ Թունել փ. 8 շենք և 1-41բ առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 11, 9/16, 22/5, 333 առանձնատներ, Ծարավ Աղբյուրի փ. 15-52 առանձնատներ, Քանաքեռ 9փ. 2-40/1; 10փ. 1-14/1 առանձնատներ, Արցախի կոմիտեի շենք, թիվ 69 դպրոց, Բագրատունյաց պող․ 14, 16,18, 20, 22, 22ա, 22/2, 22/3, 24ա շենքեր, Եղբայրության փ․ 17ա, 19, 22 շենքեր, Մանանդյան փ․ 23, 24, 32 շենքեր, Հ․Հովսեփյան փ․ 11 շենք, Արարատյան, Հ․Հովսեփյան փողոցների առանձնատներ, Արարատյան փ․ 1 և 2 նրբանցքներ, Բագրատունյաց պող․ 3-րդ նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
Արմավիրի մարզի՝
11:00-12:00 Գայ, Ակնաշեն և Մեծամոր գյուղեր,
11:00-15:00 Արշալույս գյուղ,
Արագածոտնի մարզի
11:00-17:00 Կաքավաձոր, Օթևան, Դիան, Ագարակավան գյուղեր մասնակի և Ներքին Բազմաբերդ, Ագարակ և Աղձք գյուղեր,
10:00-12:00 Արարատ քաղաք` Շահումյան, Կոլխոզնիկների, Պուշկինի, Մուրացան, Աղբյուր Սերոբի, Սալակիթ, Խանջյան, Չարենցի, Ղուկասյան, Տպագրիչների, Երկաթուղայինների, Աբովյան, Գրիբոյեդովի, Ցեմենտագործների փողոցներ մասնակի, Այգավան, Ավշար և Արարատ գյուղեր մասնակի,
10:00-14:00 Սայաթ-Նովա գյուղ մասնակի, Մասիս քաղաք՝ Կայարանի, 2-րդ թաղամասեր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-13:00 Բաղրամյան գյուղ մասնակի,
13:30-16:00 Ոստան գյուղ մասնակի,
14:00-16:00 Արտաշատ քաղաք՝ Աճառյան փողոց մասնակի,
11:00-15:00 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Միկոյան, Չալաբյան, Անդրանիկի, Զորավար Վարդանի, Թամանցիների, Կամոյի, Թելավի, Մոմիկի և Վայքի փողոցներ մասնակի, Երևանյան խճուղի մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, 26 Կոմիսարների փողոց և Նորավան թաղամաս մասնակի, Սյունիքի փ. 4, 9 առնձնատներ, Համբարձումյան փ. 6, Այգեձորի փ. 2բ և Պռոշյան փ. 67 առանձնատներ,
10։00-16։00 Չարենցավան համայնք՝ 8-րդ թաղ. 1-11; 9-րդ թաղ. 1-4; 10-րդ թաղ. 12, 34, 46 շենքեր, Քոթեջներ, Սարալանջ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Առինջ գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 Կոտայք և Կաթնաղբյուր գյուղեր մասնակի, Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի,
09։30-12։00 Կարճաղբյուր գյուղ, «Սևանի Իշխան» ՓԲԸ, զինմաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերությունների բջջային կայաններ,
10։00-14։00 Զովաբեր և Դդմաշեն գյուղերն ամբողջությամբ, «Գրին Ֆարմեր» և «Անանուխ» ջերմոցային տնտեսություններ, «Վիվա-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։30–16:30 Լիճք բնակավայրն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14։00 Անտառամեջ, Ձորավանք, Դպրաբակ, Այգուտ, Կալավան և Բարեպատ գյուղեր,
10:00-16:00 Ծաթեր և Աղեգի գյուղեր,
11:00-17:00 Վանաձոր քաղաք՝ Էներգետիկ հարթակներ, Փամբակ, Քարաբերդ գյուղեր և Քյոխֆալա հանդամաս,
10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջան` Թավշուտ գյուղի 1-ին փողոց, Ղազանչի, Սիզավետ, Թավշուտ, Մեծ Սեպասար, Փոքր Սեպասար գյուղեր և «Բեռնեցյան» գազալցակայան:

electricity 68777775
ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 26 октября текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
10:00-16:00 воинская часть общины Ачапняк;
11:00-15:00 квартал “Б” в Нубарашене;
11:00-16:00 частные дома 1-30, 29-62 на 2-ой улице, 1-46, 45-59 на 4-ой улице, 13-40 на 11-ой улице Нор Ареша; частные дома 130-138 (четные) и 125-184 на улице Мурацана, частные дома 1-9 на 14-ой улице Нубарашена, 1-6 на 16-ой улице;
11:00-17:00 жилые дома 9-192/2, 13/4, 27/1, 121/7, 124/1, 133, 135, 136/3, 138/2, 138/6 и частные дома 1-186/13 на улице Верин Антараин, частные дома 1-148/5 и жилые дома 11-220 на улице Антараин, жилые дома 30/3, 40/2 на улице Лер Камсар, жилые дома 12/5, 12/6 на улице Л.Азгалдяна, жилой дом 52/20 на улице Ахбюра Сероба, жилой дом 22 на улице Г.Эмина, жилые дома 2/1, 2/2, 4, 7, 8, 8/А, 9, 99, 224 в кв. “Канакер ГЭС”, жилой дом 8 и частные дома 1-41б на улице Шрджанцик Тоннель, частные дома 11, 9/16, 22/5, 333 на улице Гапанцяна, частные дома 15-52 на улице Царава Ахбюра, частные дома 2-40/1 на 9-ой улице, 1-14/1 на 10-ой улице Канакера, здание “Комитет Арцаха”, школа N69, жилые дома 14, 16,18, 20, 22, 22а, 22/2, 22/3, 24а на пр. Баграмяна, 17а, 19, 22 на улице Ехбайрутяна, 23, 24, 32 на улице Манандяна, 11 на улице О.Овсепяна; частные дома на улицах Араратяна, О.Овсепяна, 1-ый, 2-ой переулки на улице Араратяна, частные дома на 3-ем переулке пр. Багратуняца и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11:00-12:00 села Гая, Акнашен, Мецамор;
11:00-15:00 село Аршалуйс;
11:00-17:00 села Неркин Базмаберд, Агарак, Ахдзк; частично села Какавадзор, Отеван, Диан, Агаракаван;
10:00-12:00 частично улицы Шаумяна, Колхозникнери, Пушкина, Мурацана, Ахбюра Сероба, Салакит, Ханджяна, Чаренца, Гукасяна, Тпагричнери, Еркатугаиннери, Абовяна, Грибоедова, Цементагорцнери в городе Арарат; частично села Айгаван, Авшар, Арарат;
10:00-14:00 частично село Саят-Нова; частично кварталы 2, “Каяран” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в городе Масис;
11:00-13:00 частично село Баграмян;
13:30-16:00 частично село Востан;
14:00-16:00 частично улица Ачаряна в городе Арташат;
11:00-15:00 частично улицы Микояна, Чалабяна, Андраника, Зоравара Вардана, Таманцинери, Камо, Телмана, Момика, Вайк, частично Ереванское шоссе и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), улица 26 Комисарнери, частично квартал ‘Нораван”, частные дома 4, 9 на улице Сюник, частные дома 2б на улице Айгедзори, 6 на улице Амбардзумяна, 67 на улице Прошяна в городе Ехегнадзор;
10։00-16։00 жилые дома 1-11 в 8-ом квартале 1-4 в 9-ом квартале, 12, 34, 46 в 10-ом квартале, кварталы “Котеджнери”, “Сараландж” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) в общине Чаренцаван;
11:00-15:00 частично село Ариндж;
11։00-17։00 частично села Котайк и Катнахбюр; частично частные дома Джрвежа и Дзорахбюра;
09։30-12։00 село Карчахбюр, ЗАО “Севани Ишхан”, воинская часть и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), станции компаний “Юком”, ‘Виваселл-МТС”, “Телеком-Армения”;
10։00-14։00 села Зовабер, Ддмашен полностью; тепличные хозяйства “Грин Фармер”, “Ананух”, станции компаний ‘Виваселл-МТС”, “Юком” и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами);
11։00-14։00 села Антарамеч, Дзораванк, Дпрабак, Айгут, Калаван, Барепат;
10:00-16:00 села Цатер и Ахеги;
11:00-17:00 площадки “Энергетиков” в городе Ванадзор; села Памбак, Караберд, участок “Кехфала”;
10:00-16:00 1-ая улица села Тавшут в Ашоцком регионе; села Казанчи, Сизавет, Тавшут, Мец Сепасар, покр Сепасар, газозаправочная станция “Бернецян”.