4afad009b800fd1b5700465e3c9b9e2b (1)
ՌԴ օդային տարածքում սահմանափակումների պատճառով Երևան-Մոսկվա-Երևան չվերթերի տևողությունը փոփոխվել է. FlyOne Armenia
Ռուսաստանի օդային տարածքում առկա սահմանափակումների պատճառով տեղի են ունեցել Երևան-Մոսկվա-Երևան չվերթերի տևողության փոփոխություններ, որոնք որոշակի ազդեցություն են ունեցել ավիաընկերության չվերթերի վրա։ «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում այս մասին տեղեկացրել է FLYONE ARMENIA ավիաընկերության խորհրդի նախագահ Արամ Անանյանը։
«Տեղեկացնում ենք, որ ստեղծված իրավիճակում տեղի են ունենում շտկումներ և փոփոխություններ չվացուցակում, որոնց վերաբերյալ բոլոր ուղևորները պատշաճ տեղեկացվում են: FlyOne Armenia ավիաընկերության զանգերի կենտրոնը աշխատում է ծանրաբեռնված ռեժիմով, այն կապի մեջ է ուղևորների հետ և տարվում են անհատական աշխատանքներ՝ հնարավոր խնդիրները շտկելու ու անհարմարությունները վերացնելու համար»,- նշել է Արամ Անանյանը:

В связи с ограничениями в воздушном пространстве РФ произошли изменения в продолжительности рейсов Ереван-Москва-Ереван: FlyOne Armenia
В связи с ограничениями в воздушном пространстве России произошли изменения в продолжительности рейсов Ереван-Москва-Ереван, что повлияло на выполнение рейсов авиакомпании. Об этом на своей странице в Facebook написал председатель правления авиакомпании FLYONE ARMENIA Арам Ананян.
«Хотим сообщить, что в текущей ситуации осуществляются корректировки и изменения в расписании, о чем надлежащим образом проинформированы все пассажиры. Колл-центр FlyOne Armenia работает в загруженном режиме, находится на связи с пассажирами, ведется индивидуальная работа по устранению возможных проблем и неудобств», - отметил Арам Ананян.