Արցախի իշխանությունները շարունակում են գործադրել ջանքեր ադրբեջանական զինված ուժերին ելման դիրքեր վերադարձնելու համար․ տեղեկատվական շտաբ
Մարտի 30-31-ի լույս գիշերը՝ մինչև առավոտյան ժամը 10:00-ն, Արցախի առաջնագծի բոլոր հատվածներում օպերատիվ-մարտավարական իրադրությունը փոփոխություն չի կրել՝ մնալով լարված: Հրադադարի էական խախտումներ չեն արձանագրվել: Հայտնում է ԱՀ տեղեկատվական շտաբը։
Արցախի Հանրապետության իշխանությունները շարունակում են գործադրել բոլոր ջանքերն՝ ուղղված շփման գծի արևելյան ուղղությամբ ադրբեջանական զինված ուժերին իրենց ելման դիրքեր վերադարձնելուն:

Власти Арцаха продолжают прилагать все усилия, направленные на возвращение азербайджанских вооруженных сил на их исходные позиции: информационный штаб
Поддержи А1+!В ночь с 30 до 10:00 часов утра 31 марта оперативно-тактическая ситуация на всех участках линии соприкосновения в Арцахе не изменилась, она остается напряженной.
Об этом сообщает Информационный штаб Арцаха, подчеркивая, что существенных нарушений режима прекращения огня не зафиксировано, власти Республики Арцах продолжают прилагать все усилия, направленные на возвращение азербайджанских вооруженных сил на их исходные позиции в восточном направлении линии соприкосновения.