FLYONE ARMENIA-ն՝ չեղարկված չվերթների մասին
Հարգելի հայրենակիցներ, սիրելի ուղևորներ, FLYONE ARMENIA ընկերությունը հայտնում է, որ ընկերությունից անկախ հանգամանքների ի հայտ գալու (այդ թվում, ռուսական պատկան մարմինների՝ կորոնավիրուսի համաճարակին հակազդելու մտահոգությունների հետ կապված) պատճառներով, ընկերությունը ստիպված է եղել չեղարկելու Երևան-Մոսկվա-Երևան երթուղով նախատեսված դեկտեմբերի 15-ին ու 16-ին չվերթները։
Ավիաընկերությունը արդեն իսկ ապահովել է նշված չվերթների բոլոր ուղևորների արագ ու անվտանգ տեղափոխման հնարավորությունը նշանակման վայրեր։ Մեր աշխատակիցները նշված չվերթների բոլոր ուղևորների հետ մշտական և անհատական կապի մեջ են, մեր ուղևորների ավիափոխադրման ու մնացած բոլոր ծառայությունների ողջ փաթեթի պատշաճ մատուցման համար։
Որևէ ուղևոր «դրսում չի մնացել» ու չի մնալու։ Ընկերության ուղևորների սպասարկման ծառայությունը հասանելի է բոլոր ուղևորների համար ու պատրաստ է օպերատիվ կերպով լուծել հնարավոր ցանկացած խնդիր։
Տեղեկացնում ենք, որ մյուս ուղղություններով ընկերության չվերթները կատարվելու են նախօրոք հայտարարված ժամանակացույցով։ FLYONE ARMENIA ընկերությունը հայցում է մեր ուղևորների ներողամտությունը առաջացած անհարմարությունների համար ու հայտնում, որ ներդնում ու ներդնելու է բոլոր ջանքերը հնարավորինս սեղմ ժամկետում առկա խնդիրները հաղթահարելու ուղղությամբ։

FLYONE ARMENIA об отменённых рейсах
Авиакомпания «FLYONE ARMENIA» сообщает, что по независящим от компании обстоятельствам (в том числе и из-за опасений российских властей по поводу распространения COVID-19) компании пришлось отменить рейсы Ереван-Москва-Ереван, запланированный на 15 и 16 декабря.
Авиакомпания уже обеспечила возможность быстрой и безопасной перевозки всех пассажиров указанных рейсов в места назначения.
«Наши сотрудники находятся на постоянной связи со всеми пассажирами указанных рейсов, для надлежащей перевозки наших пассажиров авиатранспортом и всего пакета всех других услуг. Все пассажиры будут доставлены в пункты назначения. Услуги обслуживания компании доступны для всех пассажиров. Компания готова оперативно разрешить любую проблему. Обращаем ваше внимание, что полеты компании по другим направлениям будут выполняться по ранее объявленному расписанию.
«FLYONE ARMENIA» приносит свои извинения за доставленные неудобства и подтверждает, что приложит все усилия для решения существующих проблем в кратчайшие сроки», - заявили в компании.