Արայիկ Հարությունյանն ընդունել է Ռենե Լևոնյանին
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը մարտի 19-ին ընդունել է Եվրասիայի հայ ավետարանչական ընկերակցության և Ֆրանսիայի «Հույս Հայաստանի համար» կազմակերպությունների ներկայացուցիչ Ռենե Լևոնյանին:
Նախագահ Արայիկ Հարությունյանը իր երախտագիտությունն է փոխանցել բարերարներին՝ Արցախի բնակչությանը շարունակաբար աջակցելու համար և նշել, որ Արցախի իշխանությունները պատրաստակամ են աջակցել նրանց հովանավորությամբ իրականացվող ծրագրերին:
Ռենե Լևոնյանը, ընդգծելով, որ կազմակերպություններն Արցախի ժողովրդին օգնությունը շարունակել են նաև 2020թ. Պատերազմի ընթացքում, նշել է, որ այս այցի նպատակն է իշխանությունների հետ քննարկել իրենց նոր ծրագրերը:

Араик Арутюнян принял Рене Левоняна
Поддержи А1+!Президент Республики Арцах Араик Арутюнян 19 марта принял представителя Армянского евангелистского сообщеста Евразии и французской организации «Надежда для Армении» Рене Левоняна.
Араик Арутюнян выразил свою признательность благотворителям за постоянное содействие населению Арцаха и отметил, что власти Арцаха готовы оказать поддержку спонсируемым ими программам.
Рене Левонян, подчеркнув, что организации оказывали помощь народу Арцаха и в ходе войны 2020 года, отметил, что целью его визита является обсуждение новых программ с властями республики.