Երևանի սուպերմարկետներում կատարվում են հատուկ նշումներ հերթում հեռավորություն պահելու համար (տեսանյութ)
Երևանի սուպերմարկետներում կատարվում են հատուկ նշումներ, որպեսզի այցելուները հերթում պահպանեն հեռավորություն: Այս մասին տեղեկացնում է Երևանի քաղաքապետարանը «Ֆեյսբուք» սոցիալական ցանցի իր էջում:
«Երևանի սուպերմարկետները հատուկ նշումներով ուղղորդում են հաճախորդներին հերթում պահպանել սոցիալական հեռավորությունը։ Գործընթացը իրականացվում է Երևանի քաղաքապետարանի առևտրի վարչության հորդորով և վերահսկողությամբ»,-ասված է հաղորդագրության մեջ:

В Ереванских супермаркетах делаются специальные метки для соблюдения социальной дистанции посетителей в очереди (видео)
В ереванских супермаркетах делаются специальные метки для соблюдения социальной дистанции посетителей в очереди. Об этом сообщается на странице мэрии Еревана в социальной сети Facebook.
«В супермаркетах Ереване делаются специальные метки для покупателей для соблюдения социальной дистанции. Процесс осуществляется при поддержке и надзоре со стороны департамента торговли мэрии Еревана», - говорится в сообщении.