Արծրուն Հովհաննիսյանը դադարեցնում է ՊՆ մամուլի քարտուղարի պարտականությունների կատարումը
Աջակցիր «Ա1+»-ինԱրծրուն Հովհաննիսյանը Ֆեյսբուքի իր էջում տեղեկացրել է, որ այսօրվանից դադարեցնում է ՀՀ պաշտպանության նախարարի մամուլի քարտուղարի պարտականությունների կատարումը:
«Շնորհակալ եմ բոլորին համատեղ ծառայության համար։
Առաջին հերթին շնորհակալ եմ իմ բոլոր ղեկավարներին:
Շնորհակալ եմ ՀՀ ԶՈՒ-երի յուրաքաչյուր զինվորին և սպային, որ լիազորված եմ եղել և պատիվ եմ ունեցել հանրությանը ներկայացնել նրանց շահերը: Շնորհակալ եմ բոլոր լրատվամիջոցներին համատեղ աշխատելու համար:
Ծառայության 23 տարիների ընթացքում երազել եմ զբաղվել ռազմական կրթությամբ: Ուրախ եմ, որ իմ ծառայությունը Հայաստանի Հանրապետության ԶՈւ-երում շարունակելու եմ հենց ռազմական կրթության ոլորտում:

Арцрун Ованнисян прекращает исполнение обязанностей пресс-секретаря МО
Арцрун Ованнисян прекращает исполнение обязанностей пресс-секретаря министра обороны Армении. Oб этом Ованнисян написал на своей странице в Facebook.
“Уважаемые коллеги, с сегодняшнего дня я прекращаю исполнение обязанностей пресс-секретаря министра обороны Армении. Благодарю всех за совместную службу. Прежде всего, благодарен всем моим руководителям.
Я благодарен каждому солдату и офицеру ВС Республики Армения, за то, что был уполномочен ими и имел честь представлять обществу их интересы. Я благодарен всем СМИ за совместную работу. Все 23 года своей службы я мечтал заниматься военным образованием”, - написал Ованнисян.
Арцрун Ованнисян отметил, что его служба в ВС Армении продолжится именно в сфере военного образования.