Ցանկացած ծրագրի արաբական երկրներում պատրաստ ենք աջակից լինել. Գագիկ Ծառուկյան (տեսանյութ)
«Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության ղեկավար Գագիկ Ծառուկյանն այսօր մասնակցում էր Արաբական Միացյալ Էմիրությունների 48-ամյակըն նվիրված միջոցառմանը։
«Ցանկացած ծրագրի արաբական երկրներում պատրաստ ենք աջակից լինել, որ իրականա», - լրագրողների հետ զրույցում ասաց Ծառուկյանը ձեռքով որ կողմը քաշելով որ արաբ գործընկերոջը։
Նա ասաց, որ ինչ ծրագիր հնարավոր է լինում անում է, որ երկիրը զարգանալ, ժողովուրդը լավ ապրի, որ աշխատողն աղքատ չլինի։
«Ես սիրում եմ իմ երկիրը, իմ ժողովրդին և ուզում եմ, որ բոլորը լավ ապրեն։ Բոլորը բարեկեցիկ կյանքով ապրեն, գնացաղները հետ վերադառնան։ Մեր երկիրը ծաղկի, հզորանա, զարգանա։ Բայց միայն խոսքերով չէ, պետք է միասնական լինենք։ Քննարկեն, որն իրական է, կստացվի», - ընդգծեց նա։

Мы готовы поддержать любую программу в арабских странах: Гагик Царукян (видео)
Глава фракции “Процветающая Армения” Гагик Царукян сегодня участвовал в мероприятии, посвященном 48-летию Обьединенных Арабских Эмиратах.
“Мы готовы поддержать любую программу в арабских странах, чтобы она осуществилась”, - в беседе с журналистами сказал Царукян.
Он сказал, что он осуществляют любую возможную программу, чтобы страна развивалась, народ жил хорошо, чтобы работающий не был беден.
“Я люблю свою страну, свой народ и хочу, чтобы все жили хорошо. Чтобы все жили благополучной жизнью, уехавшие возвратились. Наша страна  процветала бы, становилась сильнее, развивалась. Но не только на словах, мы должны быть едины. Пусть обсуждает, что реально, получится”, - подчеркнул он.