ՈՒղիղ միացում «Հայելի» ակումբից. LIVE (տեսանյութ)
ժամը 11:00-ին Հայելի ակումբի հյուրեն են Ագրարագյուղատնտեսական միավորում հ/կ նախագահ Հրաչ Բերբերյանը,փորձագետ Աշոտ հովհաննիսյանը և Արարատի ֆերմերները: Թեմա՝ոռոգման համակարգի խնդիրները գյուղատնտեսական սեզոնին ընդառաջ, ինչ անկանխատեսելի իրավիճակների խնդրի առաջ կարող է կանգնել գյուղացին,վարչապետի ներկայացրած խելացի և սմարթ ֆերմաները,գյուղմթերքի թանկացում:
Ժամը 12:00-ին Հայելի ակումբի հյուրն է միջազգայնագետ Սուրեն Սարգսյանը: Թեմա՝ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի այցը Չինաստան,հանդիպումներ ու պայմանավորվածություններ,ինչ կտա դա մեր երկրին:
ժամը 13:00-ին Հայելի ակումբում կհյուրընկալվի ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռ. Քոչարյանի փաստաբանական խումբը: Թեմա` Ռ. Քոչարյանի դատավարություն, ցուցմունքներ, կարևորր նկատառումներ:
ժամը 14:00-ին Հայելի ակումբի հյուրն է ՀՀ-ում Արցախի Հանրապետության մշտական ներկայացուցչության խորհրդական-խորհրդատու Գառնիկ Իսագուլյանը: Թեմա՝Հայաստան-Արցախ հարաբերությունները,երկու նախագահների նամակը դատախազին և նրանց հնարավոր մասնակցությունը Ռոբերտ Քոչարյանի գործով դատական նիստին:

Прямое включение из клуба “Зеркало”: ПРЯМОЙ ЭФИР (видео)
В 11:00 в гостях у клуба Зеркало президент НПО Агросельскохозяйственное обьединение Грач Берберян, эксперт Ашот Ованнисян и фермеры Арарата. Тема: проблемы оросительной системы в преддверии сельскохозяйственного сезона, перед проблемой каких непредсказуемых ситуаций может встать сельчанин, представленные премьер-министром умные и смарт фермы, подорожание сельскохозяйственной продукции.
В 12:00 часов в гостях у клуба Зеркало международник Сурен Саргсян. Тема – визит премьер-министра Никола Пашиняна в Китай, встречи и договоренности, что это даст нашей стране.
В 13:00 в клубе Зеркало будет в гостях группа адвокатов второго президента РА Р. Кочаряна. Тема: судебное производство над Р. Кочаряном, показания, важные соображения.
В 14:00 в гостях у клуба Зеркало советник-консультант постоянного представительства Арцахской Республики в РА Гарник Исагулян.
Тема: отношения Армения – Арцах, письмо двух президентов прокурору и их возможное участие в судебном заседании по делу Роберта Кочаряна.