Բանավեճ. «Հետընթա՞ց, թե՞ առաջընթաց. կառավարության ձեռնարկած քայլերը կոռուպցիայի դեմ պայքարում» (տեսանյութ)
karen-karapetyan-9
Հունվարի 31-ին, ժամը 19:30 «Մեդիա կենտրոնի» նախաձեռնությամբ «Ա1+» հեռուստատաղավարում առցանց ուղիղ հեռարձակմամբ կանցկացվի բանավեճ «Հետընթա՞ց, թե՞ առաջընթաց. կառավարության ձեռնարկած քայլերը կոռուպցիայի դեմ պայքարում» թեմայով:
Բանախոսներն են՝
Սուրեն Քրմոյան, ՀՀ Արդարադատության նախարարի տեղակալ
Արամ Մանուկյան, ԱԺ ՀԱԿ խմբակցության քարտուղար
Վարուժան Հոկտանյան, «Թրանսփարենսի Ինթերնեշնլ» հակակոռուպցիոն կենտրոնի ծրագրերի ղեկավար
Կարեն Զադոյան, «Իրավաբանների հայկական ասոցիացիա» ՀԿ նախագահ
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ. Բանավեճին լրատվամիջոցների մասնակցություն չի նախատեսվում: Քննարկումն ուղիղ հեռարձակմամբ հասանելի կլինի www.a1plus.am կայքում: Լրատվամիջոցները կարող են իրենց կայքերում տեղադրել ուղիղ հեռարձակման կոդը կամ տեսագրությունը:

Дискуссия: “Регресс или прогресс? Шаги, предпринятые правительством в борьбе против коррупции” (видео)
31 января, в 19:30 по инициативе “Медиа кентрон” в телестудии “А1+” в прямой трансляции пройдет дискуссия на тему “Регресс или прогресс? Шаги, предпринятые правительством в борьбе против коррупции”. Спикеры: Сурен Крмоян, заместитель министра юстиции РА Арам Манукян, секретарь фракции АНК НС Варужан Октанян, руководитель программ антикоррупционного центра “Транспаренси Интернейшнел” Карен Задоян, председатель НПО “Армянская ассоциация юристов” ВНИМАНИЕ: Участие СМИ в дискуссии не предусмотрено. Обсуждение в прямой трансляции будет доступно на сайте www.a1plus.am. СМИ могут разместить на своих сайтах код или видеозапись прямой трансляции.